ubezpieczenie na zycie okres karencji ciaza

ubezpieczenie na zycie okres karencji ciaza

Co jeść podczas Pregnant- Jak cofać się na Kofeina

Każdy wie, że, jeśli chodzi o to, co jeść w czasie ciąży, kofeina powinna być blaty na liście do likwidacji. Jeśli jesteś zwykłym kawę, herbatę lub soda pijącego, może to wydawać się nie do pokonania nałogu do pokonania. Ale fizyczne korzyści zarówno dla Ciebie i Twojego dziecka są tak wielkie, jak również własną umiejętność radzenia sobie ze stresem, które ograniczania wydatków na kofeiny jest coś należy pracować z bardzo wczesnych stadiach ciąży.

W rzeczywistości, jeśli jesteś po prostu rozważa zajście w ciążę w tym momencie, może chcesz rozpocząć proces detoksykacji teraz, a nie po ciąży, jak twoje ciało zajmuje tak wiele zmian w tych pierwszych kilku miesięcy po zapłodnieniu.

Dlaczego kofeina So Bad w ciąży?

ubezpieczenie na zycie okres karencji ciaza

Zacznijmy nasze rozumienie kofeiny przez przyjrzeniu się jej wpływu na organizm. Kofeina jest stymulantem dla ośrodkowego układu nerwowego-że dlatego go używać, aby czuć się bardziej rozbudzony i czujny, prawda? Ale wraz z tym skutkiem przebudzenia, kofeina powoduje szereg zmian w organizmie. To podnosi tętno i podnosi ciśnienie krwi. Ponadto, kofeina działa jako środek moczopędny, co oznacza, że ??także odwadnia cię wypłukiwany wapń z organizmu i zmniejsza wchłanianie żelaza.

Wszystkie te zmiany odbywają się, czy jesteś w ciąży. Ale pamiętać, że kofeina w rzeczywistości przenika przez łożysko, co oznacza, że ??skutki wspomniano powyżej odbywają się także w ciele dziecka, jak ona rośnie i rozwija się. To dlatego chcemy zminimalizować te potencjalnie szkodliwe reakcje przez ograniczania wydatków na kofeinę.

Ile kofeiny jest w porządku?

Więc co, jeśli zajść w ciążę, nie znając go, a jesteś ciężki pijący kawę. Czy kiedykolwiek OK mieć kofeiny w czasie ciąży? Cóż, odpowiedź brzmi: tak, ale w ograniczonych ilościach.
Artykuł napisany przez: mk-global – rzeczoznawca gdynia, gdańsk, sopot