ubezpieczenia na zycie ranking

ubezpieczenia na zycie ranking

Teraz zostało dobrze przygotowane dla mojego testu bez strachu.

Bez ustawiania jednej wizyty, zdecydowałem się po prostu zapukać do drzwi perspektywy, a nie prostą prezentację. Ja również zaprogramować sobie działać na co dzień, stosując podejście „no, może nie można sobie na to pozwolić” gdybym miał zarzut zamykania. Wiedziałem, że większość perspektywy mają ich świadome umysły gotowe do powiedziano pewnością mogą sobie na to pozwolić. Korzystanie odwrotny skutek zmieniłoby swój proces myślenia świadomego.

Rozpoczęcie w poniedziałek rano i wieczorem nie działa chciałem przetestować swoje umiejętności na maksa. Zacząłem również ja-zahipnotyzowany, a około 50 kart Prospect, niektórzy z nich „przewody”. Pamiętaj teraz mówimy ponad 30 lat temu. Bez nominacji widziałem 25 perspektyw i wykonane 30 prostych sprzedaż wszystkich rozmiarach. Ani jeden przekreślony. Z ponad $ 20,000 premii i wiele z nich w rocznych płatności gotówkowych, postanowiłem powstrzymać się od $ 12.000 prowizji. Miałem spełnić i osiągnąć swoje cele w ciągu zaledwie czterech dni. Tak, z zaokrąglonym skutecznej formuły, które można umieścić na hamulce.

MÓJ PIERWSZY MILION następnie wykonane bardzo łatwo. Dla mnie, okazało mogłem stać się milionerem, łamiąc wszelkie zasady. Moja średnia wielkość polityka nie była gigantyczna, ale mój stosunek zamknięcie było niesamowite. Nie nosić garnitur i krawat lub nosić teczki. Moje samochody były snazzy nowe Camaro i Mustangi i rzuciłem tracić czasu stara się terminów.

Jest jeden niebezpieczeństwo programuje się osiągnąć pewien cel. Ponieważ jesteś zobowiązany, aby go osiągnąć, przed nałożeniem autohipnozy, należy zadać sobie pytanie, czy to jest dobre dla ciała i umysłu, aby zrobić wszystko.

ubezpieczenia na zycie ranking

Aby stać się wielu milionów dolarów sprzedawca ubezpieczeń, wykonaj przeciwieństwem większości sprzedawców robią.Opracowanie własne metody poszukiwania, parapety prezentacji i sztuczki zamknięcia. To staje się dużo łatwiejsze dokonanie sprzedaży ubezpieczeń, gdy w głowie już to zrobił, i nabyte umiejętności sprzedażowych jego kopię zapasową.

Zrobiłem to po swojemu. Można też.

Dobrze autorowi Don Yerke lubi koncentrować się na to, czego nie wiem, czy to, co nikt inny nie odważy się wydrukować. Powiedz jak jest.

Uważaj na jego nowej książki w miękkiej oprawie debiutującej na Amazon wiosną tego roku. Jest ładowany z wielkim marketingu ubezpieczeniowego i informacji rekrutacyjnych.

Artykuł napisany przez: