ubezpieczenia na zycie porownywarka

ubezpieczenia na zycie porownywarka

Ogniwa słoneczne

Panele słoneczne są jednym z dwóch głównych opcji realną off rozwiązania zasilania siatki. Technologia ogniw słonecznych przeszedł długą drogę od Ronald Reagan miał je usunąć z dachu Białego Domu w pokazie pogardy dla tego, co uważał za liberalny rury marzenie o świecie, wolne od oleju, a systemy nadal być dopracowane i ulepszone każdego roku.transport drobnicowy gdynia Jedynym minusem oczywiste energii słonecznej jest oczywiście fakt, że działają tylko, gdy świeci słońce (i tylko działa dobrze, gdy świeci jasno). Bez ruchomych części, największą zaletą kolektorów słonecznych jest to, że po prawidłowym zainstalowaniu i utrzymywane w czystości z zanieczyszczeniami w powietrzu, jest całkowicie bezobsługowy i można mieć niemal nieograniczoną żywotność. Minusem jest to, że staje się całkowicie bezużyteczny w nocy i prawie tak dalej nawet umiarkowanie pochmurne dni. Dlatego solidny system przechowywania baterii i falowników wymagana jest całkowicie niezależna.

Turbiny wiatrowe

ubezpieczenia na zycie porownywarka

State-of-the-art turbina wiatrowa jest najbardziej opłacalne rozwiązanie elektryczne dla większości lokalizacji. Nowoczesne systemy twierdzą, że są bezobsługowe (choć do tej pory miał tylko ograniczoną ilość czasu, aby udowodnić, że jest to przypadek) i mogą być instalowane w godzinach popołudniowych przez umiarkowanie wykwalifikowanej właściciela domu. Pojedyncza turbina może generować użyteczną ilość energii w lekkiej bryzy tylko 5 mph i stworzyć znaczącą energię elektryczną w każdym, nawet niewielkim wietrze powyżej 10 mph. Akumulator i układ konwertera do przechowywania nadmiaru wyjście do użytku, gdy wiatr jest spokojna nadal będzie konieczne, ale nie musi być tak szerokie, jak te wymagane z paneli słonecznych. Kompletny system można uzyskać już za kilka tysięcy dolarów, zapewniając zdecydowanie największym magnesu za grosze.

Czy twoim celem jest być dobrym obywatelem świata poprzez obniżenie emisji dwutlenku węgla lub przetrwać apokalipsę zombie, białawe elektrowni życia siatki jest teraz w zasięgu większej liczby osób niż kiedykolwiek przedtem. Ci zawdzięczam to do siebie, swoich sąsiadów (za rogiem i na całym świecie) i wnuki do zbadania możliwości.

Odkryj tajemnice tworzenia własnych paneli słonecznych za mniej niż $ 200 przy GreenPoweredHome.net. Pobierz kompletny podręcznik krok po kroku.

Artykuł napisany przez: