ubezpieczenia na zycie a urodzenie dziecka

ubezpieczenia na zycie a urodzenie dziecka Eksperci są zgodni, że to jest mieć do 150 mg kofeiny całej ciąży bezpieczne. To równowartość jednej filiżance kawy lub dwie filiżanki czarnej herbaty dziennie.

Chociaż można bezpiecznie spożywać ograniczone ilości kofeiny w czasie ciąży, ze względu na ich szkodliwy wpływ na organizm, należy dążyć do ograniczania momentu przerwania stosowania leku w ogóle. Jest to proces długotrwały i powinno być celem pracy do osiągnięcia.

Zimna Turcja kontra zwężający Off

Więc po odkryć jesteś w ciąży, to prawdopodobnie chcą rzucić nałóg kofeiny zimno indyka. Po tym wszystkim, chcesz dać dziecku najlepszą możliwą szansę na zdrowy rozwój, prawda? Cóż, jak szlachetny jak pomysł jest, przechodząc na zimno indyka off nałóg kofeina w rzeczywistości może być niebezpieczne. Może to spowodować cały szereg objawów, detox, które są trudne w obsłudze, a nawet stresujące dla dziecka.

ubezpieczenia na zycie a urodzenie dziecka

Cofając na spożycie kofeiny jest rzeczywiście najlepszym rozwiązaniem. Spróbuj ograniczyć swoją kawę, a następnie przejść do czarnej herbaty. Stamtąd można przejść do zielonej herbaty, a następnie białej herbaty, wreszcie ziołowych herbat. Ale pozwolić sobie czas, aby przyzwyczaić się do wycofania kofeiny przed przejściem do następnego etapu. Zobacz, jak można wyeliminować kofeiny powoli z ciążą i diety.

Postępowanie Objawy Detox

Jak można cofać się na kofeinę, mogą wystąpić objawy detox nawet jeśli działają na zwężający się powoli. Najczęstszym działaniem niepożądanym jest ból głowy, a następnie zmęczenia lub zdenerwowania. Spróbuj zwiększyć spożycie wody, ponieważ woda pomogą wypłukania szkodliwych skutków odstawienia kofeiny i pomoże zarządzać bóle głowy. Należy także zwrócić się do OB / GYN lub pracownika służby zdrowia, aby zobaczyć, czy są jakieś over-the-counter leki można bezpiecznie wykonać, aby zarządzać bóle głowy i bóle mięśni.

Artykuł napisany przez: http://renmak.pl/