jakie ubezpieczenie turystyczne polecacie

jakie ubezpieczenie turystyczne polecacie

Co się stało z Cro-Magnon

Termin Cro-Magnon jest obecnie określane jako człowiek anatomicznie współczesny.

Nagrane Historia mówi nam, że zespół robotników z francuskiej miejscowości Les Eyzies odkrył, co później został zidentyfikowany jako 5 szkieletów w tym 3 dorosłych mężczyzn, dorosłych kobiet i 1 dziecko.Osuszymy budynki w Warszawie. Groby zawierały kamienne narzędzia, kości słoniowej wisiorki, muszle i rzeźby wykonane z poroża reniferów. Znalezisko zostało dokonane w schronisku rocka (nie jaskinia) Cro-Magnon nazwie. Nazwa zatrzymany, ale historia nie ujawnia szczegółowo, w jaki sposób termin „Jaskiniowiec” powstała.

jakie ubezpieczenie turystyczne polecacie

Na pierwszy rzut oka, badacze tego dnia Uważa się, że szczątki należały do ??człowieka neandertalskiego, odkryta w Neandera Dolinie Niemiec. Pierwszy neandertalczyka pojawił się w Europie już w 600,000-350,000 lat temu. Obecne badania wskazują, że neandertalczycy praktycznie zniknął z zapisu kopalnego niektóre 30.000 35.000 lat temu. Popularna teoria, że ??neandertalczycy Krzyżował lub zostały wymazane przez Cro-magnonów. Teraz niektórzy paleontolodzy uważają, że te dwa gatunki nie cohabitated ze sobą, i że neandertalczycy wymarli prostu jak wiele ludzkich podgatunków miał przed sobą długie Cro-Magnon, zanim pojawił się na scenie.

Najbardziej wyróżniające różnice między Cro-magnonów i neandertalczyków zaczynać kształcie czaszki. Neandertalczyk ma mniejszą braincase i niskie, pochyłe czoło. Cro-Magnon czaszki przypomina nowoczesnych ludzi. Inną cechą jest to, że neandertalczycy mieli znacznie dłuższe ramiona palców niemal dotykając kolanami.

Szkielety Cro-Magnon ostatecznie zostały poddane metod datowania węglowego radiowych, które ujawniły ich wiek się około 30000 lat. Kolejne znaleziska i datowanie węglowe dał paleontolodzy przesłanki do stwierdzenia, że ??Cro-Magnon zaludnionych w Europie na okres 35.000 do 10.000 lat temu.

Artykuł napisany przez: