jakie ubezpieczenie dla przedszkolaka

jakie ubezpieczenie dla przedszkolaka

W obu przypadkach, silny własnym lub ego jest obecna – podmiot, z głęboko osadzonymi opinii. Nie widzimy nasze opinie poglądy; jednak widzimy je jako prawdy. Ponieważ oba nie mogą być poprawne, Bóg czy nie ma Boga, trzeba być w błędzie. , , a może jedno i drugie.

Jeśli zdecydujemy się kwestionować wszystko, a właściwie zacząć rozumieć nasze własne umysły, możemy zobaczyć, że tworzymy nasze własne ideały . Te ideały nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, ale wszystko, co zrobić z naszymi niepewności. Na początku poziomu duchowości, nasze indywidualne „ja” jest głęboko zakorzenione, dlatego doświadczamy lęku. „Ja” zbudowaliśmy w naszych umysłach jest podatny na zniszczenia, i dlatego tworzenie polis ubezpieczeniowych dla niego w naszych umysłach, abyśmy mogli kontynuować po śmierci.

Te bez polis ubezpieczeniowych, ateiści czy te osoby pobłażliwy świata, zachować duchową zapytanie z serca. Ateista może myśleć, że nic nie przeżyje ziemskie doświadczenia, więc starają się, aby każdy drugi wliczają się do czegoś. Światowej pobłażliwi ludzie poszukują stałej przyjemności, stałej aktywności. Obie te wskazują na działanie silnego „ja” czy ego, a ego wierzy, że wie najlepiej.

jakie ubezpieczenie dla przedszkolaka

Autentyczne Postęp duchowy, który kończy się prawdziwej wolności, wydaje się mieć coś wspólnego z ideą lub obraz ego, nas samych, jak i rozwijać się duchowo, to pojęcie lub obraz odrębnej siebie zaczyna się rozluźnić. Jak się robi tak, coś wypełnia pustkę tego obrazu możemy odbyło się tak ściśle, nasze „ja” i naszych poglądów i ideałów, ale to nowe coś, co wypełnia pustkę ego nie pojawia się jako obraz w ogóle; pokazuje się jako uczucie niewytłumaczalny ecstasy, strach, czy wolność.

We wczesnych etapach duchowości, nasze nawyki ponownie tworzyć obrazy tego nowego poczucia wolności, być może w postaci powszechnej świadomości, że może pojawić się jako kosmos lub sumy całej ludzkości, czy może jakiegoś innego obrazu, ale jak my głębiej, obrazy te ustępują, jak również.
Artykuł napisany przez: