ubezpieczenia na zycie jak sprzedawac

ubezpieczenia na zycie jak sprzedawac

Jak widzisz Boga

Jak widzimy Boga wskazuje na głębię naszego duchowego zrozumienia. Z wizerunkiem brodatego dziadka z długimi siwymi włosami, wyłania się z chmur otoczone promieniami słońca, w niepojęty, ale bez przekonania w ogóle; Są to niektóre z naszych wyobrażeń o Bogu.

ubezpieczenia na zycie jak sprzedawac

Jako dzieci jesteśmy całkowicie zależni od naszych rodziców do wsparcia fizycznego i psychicznego – nasi rodzice są naszymi bogami.tabletki na stawy dla Twoich psów Jak się starzeć, deifikacja naszych rodziców spada trochę płaski jak możemy realizować swoje fallibilities – i naturalnie szukać czegoś bardziej bezpieczne, aby wypełnić pustkę. Jeśli nasi rodzice już wprowadził nas do idei religijnych, kiedy byliśmy jeszcze młody i wrażliwy, to zwykle akceptują je jako prawdę i tworzyć obrazy w naszych umysłach, w oparciu o indoktrynacji. Obrazy te zwykle trzymać się z nami do końca życia, a my ich bronić konsekwentnie i bez dalszego dochodzenia do duchowości jest wykonany. Wierzymy, że Bóg istnieje, ale tak cudowne, że zwykli ludzie nie mogą zobaczyć Go / Ją. A ponieważ Bóg sądząc wszystko, co robimy, staramy się robić rzeczy, które będą podobać się Bogu, jak przeprowadzamy się odpowiednio. Będąc dobrym i wiara przynosi korzyści naszym ego z uczuciem wiecznego bezpieczeństwa dla siebie.

Jeśli nie zostaną wprowadzone do systemu wierzeń, kiedy jesteśmy młodzi, albo mają niezależne passę i obalić ważności jakiegokolwiek przekonania innym niż to, co widzimy dla siebie, to uważamy, że nasze zmysły są Bogiem. Oznacza to, że nic nie istnieje poza to, co widzimy, słyszymy, myśleć, itd Ponieważ nie możemy zobaczyć Boga, Bóg nie istnieje, a stajemy się wchłaniane w dążeniu do przyjemności, czy to samo-pobłażliwy przyjemności, które stajemy się zmęczeni po pewnym czasie, albo dając nasze usługi innym, co jest subtelną formą dekadencji, a ego wciąż korzysta i widząc się podróżując przez doświadczenia.

Artykuł napisany przez: