ubezpieczenie na zycie hipoteka

ubezpieczenie na zycie hipoteka

The Making of a wielomilionowe Ubezpieczeń sprzedawca

Każda osoba sprzedaży lub sprzedaży środka fantazjuje o zostaniu milionerem. W ten sposób jedna osoba stała Multi Million Dollar Ubezpieczenia sprzedawcy.

Ponad połowa ubezpieczenia agenci zatrudnieni zarabiają mniej http://exportbiz.pl/o-nas/ 50,000 $ przed podjęciem szybkiej istnieje. Więc jak można zarobić milion dolarów, a następnie więcej? Zwłaszcza, gdy twoja kariera polega na sprzedaży ubezpieczeń? Dla mnie to nie było pracując 70 godzin w tygodniu. Nie „szybkie wzbogacenie się” handel ubezpieczenie magazyn artykuł lub ad zainspirowała mnie. I nie zawsze przypominają pracy z klientami milionerem. W rzeczywistości, w moim przypadku zajęłoby mnóstwo polityki równa premii miliona dolarów zebranych, nie mówiąc już o prowizji zarobili. Nigdy nawet nie otrzymał jeden z ponad 90 nazw ubezpieczeniowych dostępnych obecnie.

ubezpieczenie na zycie hipoteka

Moja sprawa była łącząc formułę, która łatwo może (z trudem) wymieszać, aby osiągnąć podobne lub lepsze wyniki. Dla mnie te składniki były składa się z czterech elementów.

Siła woli muszę przekonać się, że mogę osiągnąć cele produkcyjne ubezpieczenia byłem ustawień. Aby rozpocząć, kupiłem kolekcję książek o pozytywnym myśleniu. W nich podkreślają, że zwroty takie jak „I Can” i „I Will”. Powtórzyłem te frazy kluczowe słowo w kółko w mojej świadomego umysłu i zobaczył jakąś określoną stałą poprawę w moich osiągnięć sprzedażowych. Dobre, ale nie wystarczająco dobre.

Nagle został wprowadzony do autohipnozy i moja kariera ubezpieczenia natychmiast zmienić. To nie była jakaś forma okultyzmu hokus-pokus, ale sama wzbogacenia, które buduje i buduje. To zaczyna się od klienta z Anglii, który był profesjonalnym hipnotyzer. Byłem zaintrygowany, a on zgodził się mnie nauczyć, jak podświadomość automatycznie nadpisuje świadomego umysłu.
Artykuł napisany przez: najtańsze ac i oc