ubezpieczenia na zycie indywidualne

ubezpieczenia na zycie indywidualne

Młody dorosły medyczna Ubezpieczenia – Jak uzyskać najlepsze stawki

Aż 40% młodych dorosłych w wieku 19-29 braku ubezpieczenia medycznego. Jednak dla zdrowych młodych dorosłych, młodych dorosłych niedrogie ubezpieczenie medyczne jest dostępna. Trzeba tylko chcieć poszukać trochę za najlepszą polityką.

Opcje dla Studentów

holowniczy.pl – hak holowniczy

Jeśli jesteś studentem, może nadal być w stanie uzyskać ubezpieczenie zdrowotne z tytułu polis twoi rodzice. Granice wiekowe dla pozostającego na politykę swoich rodziców zależy od stanu, ale zazwyczaj w wieku 23-25. Skontaktuj się z aby przejść na stronę kliknij tutaj. firmą ubezpieczeniową swoich rodziców, aby zobaczyć, czy jest to możliwe.

Nawet jeśli jesteś za stary, może także być w stanie utrzymać się na politykę swoich rodziców na mocy prawa COBRA. Jednakże, ta opcja jest zwykle bardzo kosztowne.

Można również skontaktować się z uczelni, aby zobaczyć, czy oferują one niedrogie politykę dla studentów.

Inne opcje

Jeśli nie są w szkole, masz inne możliwości uzyskania ubezpieczenia zdrowotnego. Można mieć pracę, która oferuje ubezpieczenia zdrowotnego jako korzyść. Jeśli tak, porównanie kosztów i korzyści prywatnej polisy.

Ubezpieczenia za pośrednictwem swojego pracodawcy zazwyczaj jest najlepszym rozwiązaniem, ale nigdy nie boli sklep porównania. Przejdź do strony stosunku ubezpieczenia i sprawdzić, jakie rodzaje kursów można uzyskać od prywatnej firmy ubezpieczeniowej. Bądź pewien, że porównanie nie tylko premii miesięcznej, choć. Zobacz także …

ubezpieczenia na zycie indywidualne

* Odliczeniami

* dopłat

* Procent wypłacane dla lekarzy i szpitali

* Możliwość wyboru własnej służby zdrowia

Jeśli nie masz pracy, który oferuje korzyści, czy tam jest okres oczekiwania przed Korzyści kopać, możesz kwalifikować się do objęcia pomocą programu państwowego. W przeciwnym razie, na pewno trzeba spojrzeć na ubezpieczenia prywatnego.

Jeśli jesteś absolwentem uczelni, sprawdź czy Stowarzyszenie Absolwentów Twoja szkoła oferuje ubezpieczenie zdrowotne. Innym dobrym rozwiązaniem, jeśli jesteś w dobrym zdrowiu jest zakup wysokiej odliczeniu politykę z niskich składek miesięcznych.

Gdzie można uzyskać Tanie młody dorosły Ubezpieczanie medyczne

Odwiedź http://www.LowerRateQuotes.com/health-insurance.html lub kliknij na poniższy link, aby uzyskać medycznych ofert ubezpieczenia od firm najwyższej klasy i zobacz ile możesz zaoszczędzić. Możesz uzyskać więcej wskazówek i porad w dziale Artykuły.

Autorzy, Brian Stevens i Stacey Schifferdecker, spędził 30 lat w branży ubezpieczeń i finansów, i napisałem kilka artykułów na młodych dorosłych ubezpieczenia medycznego.

Artykuł napisany przez: