ubezpieczenia na zycie ceny skladek

ubezpieczenia na zycie ceny skladek

Miesiąc Autyzmu

Jak autyzm Awareness Month podejścia, ważne jest dla amerykańskich rodziców i rodziny, aby zdawać sobie sprawę z kilku podstawowych faktów autyzmu. Od wczesnych objawów autyzmu do ostrożności i statystyk, mam zamiar pokryć zakres tematów, aby poinformować o aspekty autyzmu.

zaburzeniami ze spektrum autyzmu (ASD) jest to zaburzenie rozwojowe bio-neurologiczny, który jest zwykle wykrywany u dzieci przed ukończeniem 3. 2012 Badanie przeprowadzone przez amerykańskie Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom ujawnił, że 1 na 88 amerykańskich dzieci diagnozuje się autyzm według wieku 8.klinika dentystyczna Dentis warszawa stopa ta wzrosła znacząco od 2006 roku badania, że ??szacowany 1 na 110 dzieci miało autyzm.

Dodatkowo chłopcy są prawie pięć razy (7 procent) 4. bardziej prawdopodobne zdiagnozowano autyzm niż dziewczynek, średnio 1 na 54 252 w porównaniu z 1 dla dziewczynek. Z odsetkiem osób dotkniętych autyzmem rośnie, finansowanie jest nadal niska, a skuteczne leczenie lub lekarstwa nadal nie została odkryta.

Choć autyzm na ogół nie prowadzą do śmierci w sobie ryzyko śmiertelności dla osób z autyzmem jest prawie dwukrotnie większa niż w populacji ogólnej z powodu wypadków i eloping. Ponieważ autyzm dotyka umiejętności komunikacyjnych i funkcji poznawczych dzieci z autyzmem, którzy często mają problemy uciekać mówienia i komunikowania się, gdy stwierdzono, zgodnie z Narodowego Stowarzyszenia Autyzmu. Autyzm jest zwykle towarzyszy innych warunków zdrowotnych, takich jak alergie, astma, epilepsja, choroby jelit, przewodu pokarmowego i zaburzenia żołądkowo-jelitowe, uporczywe infekcje wirusowe, zaburzenia odżywiania, zaburzenia lękowe, zaburzenia dwubiegunowego i listy innych warunkach .

Z powodu ryzyka związanego z posiadaniem autyzm, ważne jest, aby stosować się do zasad bezpieczeństwa zachęca do opiekunów autystyczne do naśladowania.
Artykuł napisany przez: