ubezpieczenia na zycie bez karencji

Mental Health, piętno społeczne i Studnia chory psychicznie

Ludzie z kwestiami zdrowia psychicznego wciąż napiętnowane. Media przedstawia Większość osób z chorobą psychiczną, jak brutalne lub mieszkanie na szalony. Mimo, że nie jest dokładny portret osoby z psychicznymi obaw. Po pierwsze, jeśli byliśmy do usunięcia wszystkich chorych psychicznie ludzi z populacji: przemoc zmniejszyłby jedynie o 3% według dr Phillip Resnick, M. D. psychiatry (służył jako ekspert na Unabombera i innych sprawach karnych).

Po drugie nasz obraz choroby psychicznej jest u szczytu objawów. Gdy większość ludzi myśli o chorobie psychicznej myślą o: 1) osoby z lękiem, który nie może opuścić domu lub uczestniczyć sytuacjach społecznych; 2) Osoba, która jest w depresji, który nie może wstać z łóżka, nie może iść do pracy lub szkoły, a kto myśli samobójcze; 3) Osoba z zaburzeniem dwubiegunowym lub schizofrenią, który jest floridly psychotyczne, halucynacje, słyszy głosy i ma urojenia; 4) Weteran z PTSD, którzy nie mogą działać w miejscach publicznych, posiada ekstremalną odpowiedź na płomienia samochodowego, a kto nie może spać przez kilka dni; lub 5) Osoba z wszelkiego rodzaju choroby psychicznej, którzy self-medicates z alkoholem, narkotykami ulicy i być może jest bezdomna.

Ten portret choroby psychicznej byłoby jak wierzyć ludziom, którzy mają raka są łysy, słaby, obłożnie chorych, wymioty i chory. Jednak ludzie, którzy mieli leczenia raka, przytrzymaj miejsc pracy, są rodzice, rodzeństwo, prowadzone są wyścigi do wyleczenia i dostać świętować kolejny rok odzysku.

Osoba z chorobą psychiczną, która jest w leczeniu ogólnie wygląda i jest bardzo dobrze! Oni też trzymać pracy, iść do szkoły, wyjść za mąż, rodzic, mają cele i przyjaźnie. Szczerze napotkasz ludzi na co dzień, które są jednymi z zdrowe, z chorobą psychiczną.
Artykuł napisany przez: