jakie ubezpieczenie zamiast grupowego

jakie ubezpieczenie zamiast grupowego

Wtedy pozostaje nam tylko wolność.

Gdy „my” nie ma, a tylko wolność istnieje, nie ma już strachu. Opinie, zawsze opiera się na strachu, stają się ograniczone do tego, co mamy do zrobienia w świecie aby zarobić na życie, a nie o rzeczywistości, czy Boga, czy jednak chcemy opisać niepojęty. Uczucie wolności jest więc oczyszczenie i zmienianie życia, że ??już nie zajmować się losem a „ja” jest iluzją, że możemy teraz zrozumieć, nieistniejące wyjątkiem tej ulotnej egzystencji, którą nazywamy życiem.

To uczucie wolności może być wynikiem traumatycznych przeżyć. Wychodząc z wąskim ucieczce ze śmiercią może zmienić człowieka. Mamy wszystkie znane lub słyszał o ludzi, których osobowości całkowicie zmienione po takim doświadczeniu, gdzie ich intelekt nie mógł poradzić sobie z sytuacją, która miała kontroli. Ta utrata kontroli jest kluczem, a co redukuje iluzję ego. Przez jedną krótką chwilę, farsę jest narażona, a to jest mało – tylko tę krótką chwilę – dla Prawdy powstać i zmienić jedną nieodwołalnie.

jakie ubezpieczenie zamiast grupowego

Niestety, nasze nawyki mogą podjąć takie doświadczenie i kategoryzować je z powrotem do naszych przekonań i dlatego próbują przejąć kontrolę ponownie. Mimo to, nie jest trwały efekt, ale jeśli zamiast podejmowania takiego cennego doświadczenia oraz zaszufladkowaniu go do ciasnoty, możemy rozszerzać doświadczenia, a następnie wyniki mogą być bardzo daleko idące, zbliżając się do poziomu szałwi i proroka. To zajmuje tylko stałą otwartość bez wchodzenia do konkluzji.

Aby doświadczyć tego otwartość i odwagę, bez konieczności oczekiwania na traumatyczne wydarzenie, aby wpłynąć na nasze życie, po prostu zrobić coś, co ma taki sam wpływ. Wystarczy nauczyć się modlitwy kontemplacyjnej lub medytacji, z których żadna nie jest związany z przekonania, a które to mogą przynieść ego pod kontrolą i faktycznie ją przekroczyć.

Wolność masz zawsze starał się właśnie tutaj. , ,

Artykuł napisany przez: http://subtex.pl